Aprilia Tuareg 660

Od slov našich designérů a inženýrů až po vzrušení z pohledu na nový Tuareg 660 v akci, budete nadšeni. Jednoduše stiskněte PLAY a připravte se!

249 900

SENZACE ČEKÁ

Je jen na tobě, kdy ji zažijete
Technický, dynamický, nepostradatelný a hrdě Italský Tuareg 660 neakceptuje pravidla ostatních, ale donutí tě přijmout nové výzvy a najít dokonalou stopu přesně tam, kde není žádná přilnavost. Tvoje odměna? Všechny představitelné pocity a vzrušení, jaké od jízdy na motocyklu očekáváš, a to za jakýchkoli okolností.

AUTENTICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dobrodružství s tvým jménem

Vyber si z bohaté nabídky speciálního příslušenství Tuareg 660, které je navrženo tak, aby zlepšilo výkon, pohodlí a funkčnost.
Boční kufry, přídavná světla a centrální stojánek jsou jen hrstkou dostupných prvků, kterými si můžeš svůj motocykl přizpůsobit a posunout potěšení z jízdy na jinou úroveň.

OBLEČENÍ TUAREG 660

Oblečení, které udělá dojem

Aprilia vyvinula řadu vysoce kvalitního oblečení speciálně pro cestovní a terénní dobrodružství. Kolekce přileb, kalhot, bund, rukavic a dokonce i triček je navržena nejen s ohledem na bezpečnost, ale také na jedinečný styl v sedle i mimo něj.

  • Aprilia Tuareg 660, Investom-moto, Zlín