Piaggio Beverly 400

Skútr, který psal historii městské mobility, se obnovuje bez ztráty elegance a původu, který z toho vytvořil jeden z nejvybranějších a obdivovaných produktů. Výkonnější, bez ztrátové agility se Beverly stává skutečným crossoverem, který je schopen kombinovat dynamiku vysokého kola s velkým GT výkonem. Nový podvozek Motorcycle Mold, kombinovaný s novými motory Piaggio HPE EURO 5.

Nové technologie: keyless systém, digitální přístroje, plně LED osvětlení a pokročilé připojení.

145 900

Konstrukční tým Piaggio jako kouzlem zapracoval na vysoce výkonném motoru o objemu 300 ccm, což vedlo k 23% zvýšení výkonu oproti předchozímu modelu, 16% extra točivého momentu a splnění požadavků Euro 5. Vyladěny byly také mechanické a elektronické součásti, aby se optimalizoval výkon a snížila spotřeba paliva.

Vytříbený styl se odráží i na stylových kovových detailech, jako je nosič zavazadel, stupačky pro spolujezdce, rám přístrojové desky nebo nové tmavě hnědé sedlo s dvojitým prošitím. Trojice trendových barev - lesklá Bianco Luna, Blu Oxygen a Grigio Cloud - vyzařují eleganci a krásně se snoubí s kovovými detaily a světle šedými lemy.

Beverly se zbavila tradičního klíče díky bezklíčovému systému, který umožňuje nastartovat motor, otevřít sedadlo i víčko palivové nádrže a zamknout řízení, to vše pouhým stisknutím tlačítka.

V novém "navigačním můstku" je uprostřed umístěn digitální 5,5" LCD přístrojový panel s ergonomicky navrženým ovládáním pro maximální pohodlí. Všechna světla a ukazatele používají také technologii LED.

Typ motoru:
Beverly 400 HPE Sport ABS Euro 5
Maximální výkon:
26kW
Zdvihový objem:
399
Karburátor:
elektronické vstřikování
Systém zapalování:
CDI
Systém startování:
Elektronický
Převodovka:
Plynule měnitelná variomatická převodovka
Koncový převod:
Variator
Systém předního odpružení:
Hydraulická teleskopická vidlice
Systém zadního odpružení:
Vahadlo sady pohonu
Přední brzda:
Brzdový kotouč z nerezové oceli
Zadní brzda:
Brzdový kotouč z nerezové oceli
Přední pneumatika:
110/70-16
Zadní pneumatika:
140/70-16
Celková délka:
2155
Celková šířka:
800
Rozvor kol:
1550
Rozvor kol:
1550
Mokrá hmotnost včetně náplní:
195
  • Piaggio Beverly 400, investom moto Zlín, skútr A2
  • Piaggio Beverly 400, investom moto Zlín, skútr A2
  • Piaggio Beverly 400, investom moto Zlín, skútr A2