Vespa Primavera Touring

PV 125 T 4T ABS E5

V roce 1967 spatřila v Pontedeře světlo světa legendární Vespa 125 PRIMAVERA a okamžitě okouzlila masy. Během následujících 14 let bylo vyrobeno více než 240 000 modelů, které významně přispěly k působivé pověsti, jíž se značka VESPA dodnes těší po celém světě. Nová edice ušlechtilého vozu PRIMAVERA, který od roku 2013 každoročně na jaře opět zkrášluje městské ulice, příznačně pojmenovaná italsky "Primavera", se také již dávno stala oblíbeným kultovním vozem.   

135 900

Především, a na tom se shodnou všichni, je Vespa PRIMAVERA naprosto spolehlivé a kvalitní vozidlo, které téměř neztrácí na hodnotě a ve svém segmentu nemá konkurenci. Elegantní PRIMAVERA je mnohem víc než jen městský skútr na krátké cesty po městě. Za druhé, nelze opomenout kultovní faktor, který si Vespa za 75 let své existence získala. Každý, kdo se rozhodne koupit si Vespu PRIMAVERA, chce víc než jen praktické vozidlo, které ho dopraví z bodu A do bodu B. Je to kus "dolce vita". Kousek "dolce vita", radost ze stylu a elegantního designu, symbol mladistvého a mladého ducha, individuality a svobody - to vše Vespa pro své jezdce ztělesňuje.

PRIMAVERA je k dispozici s motorem o objemu 50 nebo 125 cm3. Naprosto splňuje všechny požadavky každodenního městského provozu a je vhodný i pro krátké víkendové výlety. S Vespou PRIMAVERA vždy upoutáte pozornost, ať už se vydáte kamkoli 

Typ motoru:
jednoválec, 4T/3V
Maximální výkon:
8 kW
Maximální točivý moment:
10,4 Nm při 6000 ot/min
Zdvihový objem:
124,5 cm³
Vrtání x zdvih:
52/58,6 mm
Karburátor:
elektronické vstřikování
Systém zapalování:
CDI
Systém startování:
elektricky
Převodovka:
automatická s variátorem
Koncový převod:
řemen
Rám:
samonosná karoserie
Systém předního odpružení:
mono vzpěry
Systém zadního odpružení:
hydraulické twin shocky s nastavitelným předpětím
Přední brzda:
kotouč 200mm
Zadní brzda:
buben 140mm
Přední pneumatika:
110/70R12
Zadní pneumatika:
120/70R12
Výška sedla:
785 mm
Mokrá hmotnost včetně náplní:
130 kg
Kapacita palivové nádrže:
8 litru
  • Vespa Primavera Touring, investom moto, Zlín
  • Vespa Primavera Touring, investom moto, Zlín